27 marca 2021: Kupon dnia i typy od bukmachera Fuksiarz.

27.03.2021: Typy dnia w Fuksiarz – Eliminacje do Mistrzostw Świata 2022

Atrakcyjne kursy i różnorodne zakłady na eliminacje do Mistrzostw Świata 2022 możesz znaleźć u bukmachera Fuksiarz. Sprawdź propozycje najlepszych typów na 27.03. 2021 r.

Krajowe rozgrywki to nie tylko ogromne widowisko sportowe, ale także szansa dla graczy zakładów bukmacherskich na trafienie wysokiej wygranej. Mistrzostwa Świata to najbardziej prestiżowe rozgrywki, jeśli chodzi o futbol reprezentacyjny. Podczas eliminacji trzeba się więc spodziewać ogromnej determinacji wszystkich ekip. Pierwsze starcia już za nami. Nie zabrakło kilku niespodzianek, ale w wielu spotkaniach można było trafić bardzo interesujące kursy. 

Ekipa Fuksiarz zaprasza do przeczytania dalszej części artykułu. Tam znajdą się typy na 27.03.2021 r., kiedy to rozegrane zostaną kolejne spotkania eliminacyjne do Mistrzostw Świata 2022. Na kuponie zdecydowaliśmy się zawrzeć cztery zdarzenia. Do wygrania 493 PLN! Sprawdź kursy na eliminacje do Mistrzostw Świata 2022 na Fuksiarz.pl.

Obstawiaj El. do MŚ na Fuksiarz.pl

Obstawiaj eliminacje do MŚ 2022 w Fuksiarz.pl

Fuksiarz w swojej szerokiej ofercie posiada także zakłady na eliminacje do Mistrzostw Świata 2022. Dlaczego warto obstawiać akurat na Fuksiarz.pl? Jest ku temu kilka istotnych powodów. 

Kursy na zakłady we wspomnianych rozgrywkach na Fuksiarz.pl są niezwykle atrakcyjne. Wysoki mnożnik pozwala na wyższe wygrane i tym samym większy zysk. 

Fuksiarz proponuje na spotkania eliminacyjne Mistrzostw Świata 2022 nawet do 87 zdarzeń na wybrane pozycje. W ofercie znajdują się m.in. zakłady na bramki, konkretne połowy, dokładne wyniki. Nie brak również zakładów na handicap, które cieszą się dużą popularnością w spotkaniach faworytów z dużo niżej notowanymi rywalami. 

Nowi gracze mogą skorzystać z Prawdziwego Cashbacku 50% do 500 PLN na start i zabezpieczyć swoje środki przed utratą w wypadku przegranej. 

Bukmacher Fuksiarz – propozycja kuponu

W przygotowanym dla Was kuponie znalazły się cztery typy na 27 marca 2021 r., które naszym zdaniem warto zagrać. Wszystkie spotkania pochodzą z oferty na eliminacje do Mistrzostw Świata 2022. Kurs ogólny kuponu to 5.60. Stawka jest oczywiście kwestią indywidualną i każdy powinien dostosować ją do swoich możliwości zgodnie z rozsądkiem. Nasza propozycja przedstawia się następująco:

Kupon dnia 27 marca 2021 - bukmacher Fuksiarz.

Analiza spotkań 

Polecone przez nas spotkania wydają się bardzo logiczne, lecz mimo to zasługują na wyjaśnienie i uzasadnienie ich wyboru. Z sobotniej puli spotkań, zdecydowaliśmy się wybrać cztery mecze. W przypadku wygranej możemy blisko 5-krotnie pomnożyć zainwestowany kapitał, a samo prawdopodobieństwo wygrania kuponu szacujemy na bardzo wysokie. 

Norwegia – Turcja 

Typ: Obie drużyny strzelą gola 

Turcja pokazała się z fantastycznej strony w pierwszym meczu eliminacyjnym do Mistrzostw Świata 2022. W starciu z Holendrami pokazali niezwykle skuteczny i solidny futbol, aplikując im aż 4 bramki. Mimo dobrej gry obronnej defensywę Turcji dopadło krótkotrwałe roztargnienie, które skutkowało stratą aż 2 bramek. Norwegia miała dużo łatwiejsze zadanie na początku rozgrywek, gdyż podejmowała w wyjazdowym spotkaniu Gibraltar – goście wygrali pewnie 3:0. Norwegowie posiadają ogromny potencjał ofensywny w postaci  Erlinga Haalanda, czy też Martina Odegaarda. Spotkanie będzie meczem dwóch równorzędnych zespołów ze wspaniałym potencjałem w ataku i widocznie gorszą defensywą. Już pierwsza bramka powinna sprawić, że spotkanie stanie się niezwykle otwarte, co przekłada się oczywiście na ilość goli. W przeciągu 90 powinniśmy ujrzeć, chociaż po jednej bramce z każdej strony. 

Czechy – Belgia 

Typ: Belgia 

W starciu z naszymi sąsiadami zmierzą się Belgowie, którzy aktualnie dysponują jednym z najlepszych zespołów na świecie. Choć w ekipie prowadzonej przez Roberto Martineza zabraknie kapitana drużyny – Edena Hazarda, to hiszpański szkoleniowiec ma wielu klasowych graczy, którzy poradzą sobie w roli zastępców. O ile Belgia jest drużyna aspirującą do najwyższych celów sportowych, to Czechy możemy określić, co najwyżej średniakiem. Potencjał kadrowy obu zespołów jest wręcz nieporównywalny, co zresztą można zauważyć poziomie prezentowanym w poprzednich spotkaniach. Belgia na czele z De Bruyne i Lukaku powinna bez najmniejszych problemów zainkasować 3 punkty. Szczególnie kusi kurs na gości, który wynosi aż 1.70.

Holandia – Łotwa 

Typ: Holandia handicap (0:2) 

Holandia to klasowa ekipa, posiadająca wielu wspaniałych zawodników. Drużyna Łotwy potrafiła zaskoczyć i zremisować z Czarnogórą lub skromnie wygrać z Austrią, lecz ciężko zaliczyć ją nawet do średniaków. “Oranje” potrzebują wysokiego zwycięstwa, po bolesnej porażce z Turcją, gdzie stracili aż 4 bramki. Z pewnością drużyna będzie atakowała od samego początku i zechce jak najszybciej osiągnąć bezpieczny wynik. W ekipie Łotwy ciężko znaleźć kogoś, kto byłby w stanie poradzić sobie z obroną Holendrów, będącej nawet w średniej dyspozycji. Próby ataku gości będą kończyły wieloma kontrami, które w efekcie mogą doprowadzić to pogromu. Naszym zdaniem Holandia pokona Łotwę, co najmniej 3 bramkami.

Serbia vs Portugalia 

Typ: Powyżej 1.5 bramki

Aktualni mistrzowie Europy z Cristiano Ronaldo na czele zmierzą się z bardzo solidną drużyną Serbii. To będzie zdecydowanie jeden jedno z najciekawszych spotkań 27 marca. W ciągu dwóch ostatnich lat reprezentacje rywalizowały dwukrotnie. Raz padł remisowy wynik 1:1, a w ostatnim meczu obu ekip Portugalia rozbiła Serbów aż 4:2. Obie kadry lubią ofensywny futbol i mają piłkarzy, grających w najlepszych europejskich drużynach. Ronaldo, Fernandes, Jota, Joao Felix, Tadić, Jović – to zawodnicy, którzy w pojedynkę potrafią wykreować niezwykle groźne akcje i tym samym doprowadzić do strzelenia bramki. Spotkanie Serbii i Portugalii powinno nie odbiegać znacznie od dwóch ostatnich meczów tych reprezentacji. Możemy spodziewać się w nim wielu bramek, jednak decydujemy się na bezpieczną opcję i zakład na powyżej 1,5 bramki w tym spotkaniu.

Typ dnia od bukmachera Fuksiarz 

Wśród typów na 27 marca przygotowaliśmy też coś dla fanów wysokich kursów. Wyselekcjonwaliśmy niezwykle interesujący value bet, który może być opłacalnym wariantem w zagraniu zakładu typu SINGLE. Jest nim remis w meczu Norwegia – Turcja. Bukmacher Fuksiarz oferuje za to spotkanie kurs w wysokości 3.35. 

Potencjał obu drużyn można oszacować na bardzo zbliżonym poziomie. Obie ekipy mają dobrą i utalentowaną kadrę, a samo spotkanie nie będzie priorytetowe w kwestii awansu na Mistrzostwa Świata. Remisowy wynik nie rozczaruje żadnej z drużyn i nie przekreśli szans na dalszą walkę o awans.

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer

Sliding Sidebar