Zakłady z La Liga uratowane przez Early Payout. Kiedy znowu skorzystać z promocji?

Fuksiarz

Early Payout to nasza flagowa promocja, która w ten weekend uratowała wiele kuponów. Gracze Fuksiarz mimo sporych zwrotów akcji w hiszpańskiej La Lidze mogli być już pewni wygranej nawet po pierwszej połowie. Kto postawił na nas w ten weekend, z pewnością postawił także na siebie, trafiając spektakularne kupony.  W najbliższym czasie promocja będzie wywoływała uśmiech na twarzach naszych graczy podczas eliminacji do Mistrzostw Świata 2022 w Katarze.

Early Payout uratował wiele zakładów na La Ligę

Early Payout - Celta vs Barcelona

Wiele nerwów Early Payout oszczędził osobom, które w weekend postawiły na zwycięstwo FC Barcelony. Wielu spodziewało się efektu nowej miotły i przełamania niemocy Blaugrany w ligowych potyczkach. Ku uciesze wielu graczy zakładów bukmacherskich Barcelona zaczęła  od szybkiego objęcia prowadzenia. Następnie w 18. minucie Barca była już na dwubramkowym prowadzeniu (w tym momencie zadziałał Early Payout w Fuksiarz, a zakład został rozliczony jako wygrany). Po bramce na 3:0 Memphisa Depaya, wydawało się, że sprawa została zamknięta. Celta nie dała jednak za wygraną i strzeliła dwie bramki, łapiąc kontakt. W 96. minucie Iago Aspas wyrównał wynik spotkania na 3:3. Ból kibiców Barcy i osób, które postawiły na Blaugrane, musiał być nie do opisania. U nas? Po wyniku 2:0 każdy mógł się rozkoszować pięknym widowiskiem piłkarskim bez obaw o swój zakład, który został rozliczony jako wygrany.

W niedziele graczy czekała kolejna niespodzianka. Atletico w wyjazdowym starciu z Valencią w 62. minucie prowadziło już 3:1. Przy rozpoczęciu dodatkowego czasu nikt nie podejrzewał innego scenariusza niż 3 punkty Atletico. A jednak! W 92. i 96. minucie Hugo Duro znalazł drogę do siatki klubu ze stolicy i wyrównał stan spotkania na 3:3. Dzięki dwubramkowej przewadze Atletico z pierwszego kwadransu drugiej połowy, gracze Fuksiarz wygrali zakład na zwycięstwo przyjezdnych

Earpy Payout jak działa?

Działanie Early Payout nie jest niczym skomplikowanym, ale nie musi. Wystarczy, że przynosi wiele profitów i ratuje spektakularne kupony. Jak funkcja działa w praktyce? Postawiony przez Ciebie zespół osiąga dwubramkową przewagę. W tym momencie rozliczamy wybrane przez Ciebie zdarzenie jako wygrane. Wynik po ostatnim gwizdku nie jest istotny. Drużyna, która osiągnęła przewagę może finalnie zremisować lub nawet przegrać.