Grafika przedstawia zapowiedź meczu Polska vs Islandia.

Polska vs Islandia – typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie na mecz Polska vs Islandia opublikowane przez ekspertów i graczy sugerują zdecydowane zwycięstwo Biało-Czerwonych. Reprezentacja Polski obóz przygotowawczy w Opalenicy zwieńczy właśnie wspomnianym meczem kontrolnym. Status faworytów naszej reprezentacji potwierdzają także kursy bukmacherskie. Jest jednak sporo czynników, które mogą zasiać ziarno niepewności w zwolennikach łatwego triumfu podopiecznych Sousy. 

Spotkanie odbędzie się 8 czerwca 2021 roku, a pierwszy gwizdek na INEA Stadion w Poznaniu rozbrzmi o 18:00. Doniesienia medialne sugerują, że w ostatnim sparingu przed Euro 2020 na murawie pojawi się Robert Lewandowski i Piotr Zieliński. Istnieje prawdopodobieństwo, że swoje minuty dostanie także Arkadiusz Milik. 

Polska vs Islandia | Kursy 

Kursy na mecz Polska vs Islandia są dostępne w ofercie Fuksiarz.pl. Oprócz starć towarzyskich bukmacher proponuje liczne zakłady na Euro 2020. Jeśli chodzi jednak o zbliżające się spotkanie Biało-Czerwonych, podopieczni Paulo Sousy są zdecydowanymi faworytami, a kurs na ich zwycięstwo wynosi 1.50. Jaki mnożnik mogą uzyskać gracze Fuksiarz.pl za postawienie na zwycięstwo Islandii? Kurs zachęca, bo wynosi aż 6.00. Jeśli użytkownicy bukmachera postanowią jednak zagrać remis, otrzymają kurs 4.20. 

Zakłady na zwycięstwo to jedna z wielu opcji proponowanych przez bukmachera Fuksiarz.pl. Gracze mogą pokusić się także o obstawienie ilości bramek, zakładów na rzuty rożne, czy też kartki. W przypadku zagrania zakładu, że w meczu padnie powyżej 2.5 bramki, Fuksiarz oferuje kurs 1.87. 

Zapowiedź spotkania Polska vs Islandia 

Mecz Polska vs Islandia to ostatni przystanek przed Euro 2020. Zawodnicy wybrani przez Paulo Sousę będą mogli po raz ostatni przed turniejem pokazać swoje atuty i utwierdzić selekcjonera, że to właśnie na nich warto postawić. W przeciwieństwie do sparingu z Rosją w zbliżającym się spotkaniu minuty na boisku powinni dostać Robert Lewandowski, Piotr Zieliński i Arkadiusz Milik. Sytuacja Islandii jest zupełnie inna. Piłkarze Arnara Vioarssona nie zawkalifikowali się na Euro. Przegrali barażowe spotkanie z Węgrami. Wyspiarze pokazali jednak, że ich reprezentacja nieustannie się rozwija. Korzystny wynik z Polską znakomicie wpłynie na morale ich zespołu i sprawi wiele satysfakcji kibicom. Nie ma więc mowy o taryfie ulgowej dla Polaków.   

Polska 

W meczu z Rosją kibice mogli zobaczyć kilka elementów, które mogą cieszyć. Polacy próbowali grać z pierwszej piłki, często zakładali pressing rywalowi i starali się rozgrywać piłkę do przodu. Polska ekipa bez swoich największych gwiazd wyglądała całkiem znośnie, choć nie zabrakło wielu prostych błędów. W meczu z Islandią swój czas na boisku dostanie Robert Lewandowski, Piotr Zieliński i być może Arkadiusz Milik. Sam potencjał piłkarski najbliższych przeciwników jest też znacznie mniejszy niż piłkarzy Stanisława Czerczesowa.

W mediach krążą spekulacje, że reprezentacja Polski wyjdzie ustawieniem 3-4-3, co sugeruje sporą ofensywę od samego początku. Nie możemy się spodziewać jednak maksymalnego zaangażowania naszych piłkarzy. Nikt przecież nie zaryzykuje występu na Euro 2020 nadmierną eksploatacją podczas zwykłego meczu towarzyskiego. Najwięcej spodziewać się powinniśmy po zawodnikach, którzy aspirują do znalezienia się w podstawowej jedenastce. Trzeba również przyznać, że pewne zwycięstwo wpłynęłoby bardzo pozytywnie na morale całej ekipy przed wielkim turniejem.  

Islandia 

Choć Islandia nie zakwalifikowała się do Euro 2020, to w ostatnich latach możemy mówić o prawdziwym rozkwicie reprezentacji narodowej wspomnianego kraju. W 2016 roku podczas Mistrzostw Europy we Francji wyspiarze po raz pierwszy zakwalifikowali się do dużego międzynarodowego turnieju. Wtedy też zaszokowali piłkarski świat, dochodząc do ćwierćfinału rozgrywek. W ⅛ sensacyjnie wyeliminowali Anglię. Dwa lata później Islandia zagrała na Mistrzostwach Świata w Rosji, choć tam nie osiągnęła już tak dobrego wyniku. 

W szeregach Islandii podczas meczu z Polską zabraknie największej gwiazdy Gylfiego Sigurdssona. Ostatnie spotkania Islandii również nie należą do wybitnych. W ostatnim meczu wygrali skromnie z Wyspami Owczymi 1:0, a wcześniej odnieśli porażkę z Meksykiem 1:2. W kadrze na mecz z Biało-Czerwonymi znajdzie się aż 34 piłkarzy, w tym trzech debiutantów. Choć na papierze Islandia nie powinna stworzyć zagrożenia Polsce, to zacięcie i serce do walki Islandczyków może stworzyć wiele kłopotów piłkarzom Sousy. 

Typy bukmacherskie na mecz Polska vs Islandia 

Grafika przedstawia kursy bukmachera Fuksiarz.pl na mecz Polska vs Islandia.

Choć statystyki z meczów sprzed 20 lat nie są rzetelnym wyznacznikiem typów bukmacherskich, to pewne fakty warto przytoczyć. Reprezentacja Islandii nigdy nie wygrała w meczu z Polską. Na sześć rozegranych spotkań, Biało-Czerwoni wygrali aż pięć z nich i jeden raz padł remis. Porównując aktualną formę obu reprezentacji, z lepszej strony prezentują się Polacy. Podopieczni Sousy osiągają lepsze wyniki od Islandczyków, mimo cięższych rywali. Na korzyść naszych jest również potencjał piłkarski powołanych zawodników. 

W ostatnich 10 spotkaniach reprezentacji Islandii tylko dwukrotnie padło więcej niż trzy bramki. Sytuacja taka miała miejsce w spotkaniu z Liechtensteinem oraz Anglią. We wspomnianej puli meczów Islandia zdołała wygrać tylko dwa razy. Polacy powinni bez większych problemów pokonać swoich rywali. Wątpliwe jednak, by doszło wielkiej strzelaniny. Nasz potencjał ofensywny będzie znacznie ograniczony przez kontuzję Arkadiusza Milika oraz fakt, że Sousa nie zechce nadmiernie eksploatować naszego kapitana — Roberta Lewandowskiego.  

Polska vs Islandia | Bonus od Fuksiarz.pl 

Wszyscy nowi użytkownicy Fuksiarz.pl mają szansę na obstawienie meczu Polska vs Islandia bez ryzyka. Jeśli nie zawarłeś jeszcze pierwszego zakładu na swoim koncie gracza, możesz odebrać bonus w Fuksiarz.pl, dzięki któremu otrzymasz cashback do 500 PLN bez wymaganego obrotu. Jeśli Twój kupon okaże się przegrany, otrzymasz zwrot środków i sam zdecydujesz, czy będziesz grał dalej, czy wypłacisz otrzymane pieniądze prosto na konto bankowe.

FAQ

Gdzie obstawić mecz Polska vs Islandia?

Mecz Polska vs Islandia warto obstawić u bukmachera Fuksiarz.pl.

Kto jest faworytem starcia Polska vs Islandia?

Według kursów bukmacherskich zdecydowanym faworytem jest reprezentacja Polski. Kurs na jej zwycięstwo to 1.50.

Kiedy odbędzie się mecz Polska vs Islandia?

Spotkanie kontrolne Polska vs Islandia odbędzie się 8 czerwca 2021 roku o godzinie 18:00.

Jaki bonus na start proponuje bukmacher Fuksiarz?

Fuksiarz dla nowych użytkowników proponuje bonus na start w postaci Cashbacku 50% do 500 PLN bez wymaganego obrotu.

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer

Sliding Sidebar