Grafika przedstawia zapowiedź wpisu o meczu 2. rundy LKE Suduva vs Raków

Suduva Mariampol – Raków Częstochowa . Kursy, typy, zakłady na Ligę Konferencji Europy

Debiutujący w Europejskich Pucharach Raków Częstochowa rozpocznie zmagania w 2 rundzie El. Ligi Konferencji Europy od wyjazdowego spotkania z Suduvą Mariampol. 20 lipca o godzinie 19:00 na stadionie Hikvision Arena zabrzmi pierwszy gwizdek meczu, który poprowadzi grecki arbiter Ioannis Papadopoulos. Typy i kursy na mecz Suduva Mariampol vs Raków Częstochowa nie wskazują jednoznacznego faworyta w starciu Litewsko-Polskim.

Zakłady bukmacherskie na Ligę Konferencji Europy znajdują się w szerokiej ofercie bukmachera Fuksiarz, który przygotował na te rozgrywki wiele interesujących promocji. 

Suduva Mariampol – Raków Częstochowa Analiza

Suduva, która po 19 kolejkach Ligi Litewskiej zajmuje 2 miejsce tracąc zaledwie dwa punkty do lidera. Przystąpi do spotkania z Rakowem w najmocniejszym składzie. Brak absencji, środek sezonu, przetarcie szlaków w 1 rundzie el. Ligi Konferencji Europy, to niepodważalne argumenty, które możemy przypisać przeciwnikom Częstochowian. Zwycięstwo 2:1 w pierwszym spotkaniu z Valmierą oraz remis w spotkaniu rewanżowym zapewnił awans do kolejnej rundy. Po sposobie awansu drużyny trenera Basadre Orozco, możemy wywnioskować, że niskim nakładem sił przechylili szalę zwycięstwa na swoją stronę. W pełni wypoczęci w Czwartek przystąpią do kolejnego sprawdzianu, który miejmy nadzieję, że obleją. 

Po bardzo ciężkim okresie przygotowawczym, który zdaniem Marka Papszuna został przepracowany solidnie, drużyna Rakowa zmierza na podbój Europy. Przedsezonowe sparingi z mocnymi rywalami (Salzburg, Szachtar Donieck) pokazały, że najlepszy szkoleniowiec ubiegłego sezonu w Ekstraklasie wie co robi. Dobre przygotowanie zaczęło zbierać żniwa w ubiegłą Sobotę w Superpucharze Polski, gdzie Raków rozprawił się po rzutach karnych z aktualnym Mistrzem Polski Legią Warszawa. Jak debiutant zaprezentuje się na arenie międzynarodowej? Zapewne nie będzie brać jeńców. Trener czerwono-niebieskich potrafi zmotywować zespół w taki sposób, że grają bez żadnych kompleksów. 

Przewidywane Składy Suduva Mariampol – Raków Częstochowa 

Na stronach internetowych poświęconych futbolowi pojawiają się liczne zestawienia przewidywanych składów. Potencjalne jedenastki przedstawiają się następująco: 

Suduva: Giannikoglou- Slavickas, Zivanovic, Kerla, Beneta- Matulevicius, Gorobsov, Cases- Xabi Auzmendi, Makas, Nyuiadzi 

Raków: Kovacevic- Niewulis, Petrasek, Arsenic- Tijanic, Tudor, Lederman, Papanikolaou, Kun- Cebula, Musiolik

Suduva Mariampol – Raków Częstochowa Kursy, zakłady bukmacherskie 

Kursy na zwycięstwo Rakowa i Suduvy podczas ich starcia w ramach 2. rundy LKE.

W pierwszym spotkaniu 2. rundy kwalifikacji do Ligi Konferencji Europy, Suduva Mariampol podejmie na własnym stadionie Raków Częstochowa. Kurs na Litewski zespół to 4.00. Remis w meczu, który jest dość ciekawą propozycją, można zagrać po kursie 3.55. Kurs na zwycięstwo debiutanta z Częstochowy, który jest faworytem tego spotkania wynosi 1.80.

Nasza oferta zakładów na spotkanie Rakowa w LKE zawiera wiele interesujących możliwości, oprócz standardowych pozycji na zwycięzcę. Gracze Fuksiarz.pl mogą obstawić zakłady bukmacherskie na kartki, stałe fragmenty gry, bramki, dokładny wynik i wiele innych zdarzeń.

Typy bukmacherskie na Suduva Mariampol – Raków Częstochowa

Na spotkanie Suduva Mariampol – Raków Częstochowa wraz z redakcją przygotowaliśmy dla was kilka propozycji, które naszym zdaniem są najbezpieczniejszą opcją na czwartkowy mecz. 

  • X do przerwy 
  • Poniżej 2.5 bramek w meczu 

Gdzie oglądać Suduva Mariampol – Raków Częstochowa

Starcie Suduva Mariampol – Raków Częstochowa będzie można obejrzeć na antenie TVP Sport. Dodatkowo, sympatycy piłki nożnej mają możliwość obejrzeć mecz online na witrynie internetowej telewizji publicznej.

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer

Sliding Sidebar