Usman vs Masvidal 2 zakłady bukmacherskie na walkę.

UFC 261: Usman vs Masvidal 2 – zakłady bukmacherskie

Sprawdź zakłady bukmacherskie na hitowy rewanż Usman vs Masvidal u bukmachera Fuksiarz.pl. Walka o pas wagi półśredniej odbędzie się na UFC 261. Kursy wskazują Kamaru Usmana jako zdecydowanego faworyta starcia. W poprzedniej walce Usman pokonał Jorge Masvidala jednogłośną decyzją sędziów. Warto zaznaczyć, że ówcześnie “Gamebred” zastąpił kontuzjowanego Gilberta Burnsa na 6 dni przed walką. Nie odbył więc istotnego obozu przygotowawczego. 

Tym razem osoby, które obstawią zwycięstwo Masvidala, mogą zgarnąć naprawdę pokaźny kurs. Czy triumf Gamebreda jest jednak realny? Stawianie na underdogów ma rację bytu, co udowadniał m.in. ostatnimi czasy Jan Błachowicz. W przypadku walki o pas wagi półśredniej będzie jednak bardzo ciężko o zaskakujący wynik. 

Zapowiedź walki Usman vs Masvidal 2 

Walka Usman vs Masvidal 2 ma ogromny potencjał marketingowy. Gala UFC 261 odbędzie się na Florydzie, a na trybunach pierwszy raz od długiego czasu pojawią się fani. Obaj zawodnicy stanowią dość ciekawe połączenie. Kamaru Usman jest absolutnym dominatorem swojej wagi — nie przegrał pojedynku od 2013 roku, a w UFC nie zaznał jeszcze goryczy porażki. Masvidal z kolei to jeden z najbardziej widowiskowych zawodników w organizacji. Trzeba przyznać, że mimo kursy wskazują jako bezapelacyjnie faworyta aktualnego mistrza, to Masvidal jest tak nieprzewidywalnym zawodnikiem, że walka zapowiada się niezwykle emocjonująco. 

Usman vs Masvidal 2 – kursy u bukmachera Fuksiarz.pl

Kursy na walkę Usman vs Masvidal oraz inne starcia gali są dostępne w ofercie bukmachera Fuksiarz.pl. Ogromnym faworytem starcia jest Kamaru Usman, na którego kurs wynosi 1.22. Ta pozycja będzie z pewnością ciekawym wyborem przy konstruowaniu kuponu typu AKO. Bardzo wysoki kurs mają szansę trafić osoby, które pokuszą się o zagranie zwycięstwa Jorge Masvidala. Jego triumf premiowany jest kursem w wysokości 4.40. Fuksiarz.pl oprócz standardowych zdarzeń proponuje także zakłady specjalne. W nich można znaleźć takie pozycje jak wygrana Masvidala przed czasem po kursie 5.25, triumf Usmana przed czasem z mnożnikiem 3.85 oraz zakład, że walka potrwa pełen dystans. 

Analiza walki Usman vs Masvidal 2 

Choć kursy bukmacherskie sugerują niskie prawdopodobieństwo triumfu Masvidala, to trzeba przyznać, że pojedynek może być znacznie bardziej złożony i trudny do wytypowania. “The Nigerian Nightmare” jest fenomenalnym zapaśnikiem. Jego walki nie są efektowne, ale nie sposób zarzucić mu braku skuteczności. Przegrał zaledwie raz w karierze 8 lat temu. Kamaru mimo zapaśniczej wirtuozerii jest także niezłym stójkowiczem. Udowodnił to, chociażby nokautując Colby’ego Covingtona. Jeśli chodzi o KO/TKO to specjalistą w tym zakresie jest Masvidal. Ma na swoim koncie aż 16 wygranych przez nokaut. Ostatni pojedynek stoczył właśnie z Usmanem, który okazał się lepszy jednogłośną decyzją sędziów. Masvidal zapowiada rewanż i zdobycie tytułu. Jedną realną szansą na zwycięstwo Gamebreda to zaskoczenie Kamaru Usmana i znokautowanie go względnie szybko. Każda runda będzie działa na korzyść aktualnego mistrza ze względu na jego wspaniałe przygotowanie fizyczne oraz sposób walki. 

Kamaru Usman | Sylwetka 

“The Nigerian Nightmare” stoczył w zawodowej karierze łącznie 19 walk — przegrał zaledwie raz. Ma na swoim koncie już 13 stoczonych walk dla UFC. Na gali UFC 235 w 2019 roku pokonał jednogłośną decyzją Tyrona Woodleya i został nowy mistrzem wagi półśredniej UFC. Usman obronił tytuł trzykrotnie. Znokautował Colby’ego Covingtona, Gilberta Burnsa i wygrał decyzją właśnie z Jorge Masvidalem. 

Jego ulubioną płaszczyzną są zapasy, które perfekcyjnie wykorzystuje w swoich pojedynkach. Bez względu na profil przeciwników Kamaru Usman potrafi bezbłędnie wypunktowywać swoich rywali i kontrolować walkę w wygodny dla siebie sposób. 

Jorge Masvidal | Sylwetka 

Masvidal jest aktualnie jednym z najpopularniejszych zawodników UFC. Ludzie darzą go szczególną sympatią ze względu niekonwencjonalne ciosy i efektowne walki. Gamebred ma 36 lat i blisko 50 zawodowych walk na swoim koncie. Łącznie wygrał 35 pojedynków, w których aż 16 razy nokautował swoich rywali. W ostatniej walce przegrał decyzją z aktualnym mistrzem i zarazem swoim najbliższym przeciwnikiem — Kamaru Usmanem.

Jorge Masvidal ma przeszłość w walkach ulicznych. Można się więc domyślić, że jego ulubioną płaszczyzną jest stójka. Taki stan rzeczy tłumaczy również wiele nokautów na koncie zawodnika. 

Karta gali UFC 261: Usman vs Masvidal 2 

Na UFC 261 zobaczymy łącznie 5 walk w głównej karcie wydarzenia. Głównym pojedynkiem gali jest starcie rewanżowe Kamaru Usmana z Jorge Masvidalem. Oprócz tego zestawienia w obronie tytułu mistrzowskiego staną Weili Zhang oraz Valentina Shevchenko. Karta główna prezentuje się następująco. 

Walka wieczoru

Kamaru Usman vs Jorge Masvidal – walka o pas wagi półśredniej UFC 

Inne walki karty głównej 

  • Weili Zhang vs Rose Namajunas – walka o pas wagi słomkowej kobiet UFC 
  • Valentina Shevchenko vs JEssica Andrade – walka o pas wagi muszej kobiet UFC 
  • Chris Weidman vs Uriah Hall (waga średnia)
  • Anthony Smith vs Jimmy Crute (waga półciężka)

FAQ

Kto jest faworytem walki Usman vs Masvidal 2?

Dużym faworytem bukmacherów jest Kamaru Usman, na którego kurs u bukmachera Fuksiarz wynosi 1.22.

Czy Fuksiarz.pl oferuje zakłady specjalne na UFC?

Tak – Fuksiarz.pl ma w swojej ofercie zakłady specjalne na UFC. Przykładową pozycją ze wspomnianej oferty jest wygrana przez nokaut Jorge Masvidala po kursie 5.25.

Kiedy odbędzie się walka?

Walka odbędzie się w nocy 25 kwietnia 2021 roku czasu polskiego.

Czy na Fuksiarz.pl można obstawić inne walki z UFC 261?

Tak – Fuksiarz.pl posiada w swojej ofercie wszystkie walki z karty UFC 261.

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer

Sliding Sidebar